Wirtualny punkt szczepienia KULTURĄ
EFRR-Hades

Bieżąca działalność

Artykuły

Sukcesy tancerzy na Mistrzostwach Województwa

2020-12-19
Powiększ zdjęcie
Mimo lockdownu nasze pary sportowe, zachowując reżim sanitarny, kontynuują swoje treningi i biorą udział w zawodach. W dniu 19 grudnia 2020 r. wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego PZT - Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020, gdzie osiągnęły znaczące sukcesy. Dziękujemy i gratulujemy tancerzom, ich rodzicom i instruktorom: Karolinie Poniatowicz i Dariuszowi Jabłońskiemu.

Sukcesy tancerzy GCK w lutym

2020-03-05
Powiększ zdjęcie

W lutym tancerze tańca towarzyskiego reprezentujący GCK Grajewo z sukcesami występowali na turniejach w Lubawie i Pruszkowie. Gratulujemy.

Sukcesy na turniejach w Grajewie i Augustowie

2019-12-01
Powiększ zdjęcie

Tancerze tańca towarzyskiego reprezentujący GCK z sukcesami rywalizowali na turniejach w Grajewie (30.11.2019 r.) i Augustowie (01.12.2019 r.). Gratulujemy,

Poniżej wyniki, które osiągnęli.

Sukcesy tancerzy na turnieju w Piątnicy

2019-11-24
Powiększ zdjęcie

Za nami kolejny turniej, na którym tancerze GCK Grajewo trenowani na co dzień przez Karolinę Paoniatowicz i Dariusza Jabłońskiego zaprezentowali się naprawdę dobrze i wrócili z sukcesami. Było to "XXIII O. T. T. T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i XIV Dziecięca Gala Taneczna" w Piątnicy 23-24 XI 2019 r.

Cheerleaderki GCK na meczu "Warmii"

2019-10-27
Powiększ zdjęcie

Cheerleaderki GCK Grajewo wystąpiły przed meczem grajewskiej "Warmii". Gratulujemy dziewczynom i mamy nadzieję, że będą się pojawiać na stadionie "Warmii" częście.

Sukcesy tancerzy na turnieju w Choroszczy

2019-10-20
Powiększ zdjęcie

W dniu dzisiejszym nasi tancerze z sukcesami brali udział w "XX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy". Gratulujemy wszystkim uczestnikom i instruktorom za codzienny wysiłek i osiągane wyniki.

Sukces instruktorów tańca towarzyskiego - Gratulujemy!

2019-10-13
Powiększ zdjęcie

Niezmiernie miło nam poinformować, że Instruktorzy tańca towarzyskiego ze studia Tańca Kadryl, pracujący na co dzień z naszymi podopiecznymi, Karolina Ponaitowicz i DAriusz Jabłoński osiągnęli taneczny szczyt, zdobywając najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w stylu Latynoamerykańskim. Gratulujemy, jesteśmy mega dumni i dziękujemy, że możemy z Wami współpracować.

Sukcesy tancerzy na turnieju w Ostrołęce

2019-09-28
Powiększ zdjęcie OTTT - Ostrołęka 28.09.2019

W dniu dzisiejszym pary tańca towarzyskiego GCK z sukcesami brały udział w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Złota Podwiązkę", który odbywał się w Ostrołęce.

Sukcesy tancerzy na turnieju w Olecku

2019-06-16
Powiększ zdjęcie
W dniach 15-16 czerwca solistki i pary taneczne GCK brały udział i to z sukcesami w "Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Olecka MBK Lega Dance Cup 2019". Wszystkim startującym dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie GCK i Miasta Grajewo oraz gratulujemy osiągniętych sukcesów. Dziękujemy też instruktorom Karolinie Poniatowicz i Dariuszowi Jabłońskiemu.

Kolejne sukcesy tancerzy GCK

2019-04-07
Powiększ zdjęcie sukcesy tancerzy GCK

Tancerze tańca towarzyskiego Grajewskiego Centrum Kultury mają za sobą intensywny czas treningów i uczestnictwa w turniejach.

Sukcesy tancerzy GCK

2019-03-03
Powiększ zdjęcie Turniej tańca - Białystok - 03.03.2019

W niedzielę 3 marca 2019 r. tancerze GCK, pracujący na co dzień pod kierunkiem Karoliny Poniatowicz i Dariusza Jabłońskiego, brali udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego TWIST Białystok OPEN. Startując po raz pierwszy w strukturach Federacji Tańca Sportowego nasi podopieczni mogą zaliczyć występ do niezwykle udanych, o czym świadczy szereg występów finałowych i zajętych miejsc na podium.

"I Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta" nagrodzony

2018-06-08
Powiększ zdjęcie I Turniej Tańca z Wilkiem Roku

"I Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Burmistrza Miasta" zorganizowany w 2017 r. przez Grajewskie centrum kultury we współpracy ze Studiem Tańca 'Kadryl" z Białegostoku został uhonorowany aż dwoma "Wilkami Roku". Pierwszym w kategorii "Wydarzenie Roku" oraz drugim szczególnie miły w kategorii "Wilk Grajewian".

II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o"Puchar Burmistrza Miasta Grajewo"

2018-04-21
Powiększ zdjęcie II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

21 kwietnia 2018r. w obiekcie hali sportowej MOSiR w Grajewie odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo, zorganizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury oraz Studio Tańca KADRYL Justyna & Gracjan z Białegostoku.

Sukces grajewskiej pary tanecznej

2017-12-17
Powiększ zdjęcie Turniej Tańca Towarzyskiego

W dniu 17 grudnia 2017 r. w Łomiankach, podczas Gwiazdkowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego grajewska para taneczna w składzie Maja Sztachelska i Patryk Zawistowski stanęła na najwyższym miejscu podium, zajmując I miejsce spośród 15 par biorących udział w konkursie.

Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

2017-12-03
Powiększ zdjęcie Turniej Tańca Towarzyskiego

Z dumą informujemy, że w dniu 3 grudnia 2017r. podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego FAST-STEP MOTION 2017 w Warszawie, trzy pary taneczne reprezentujące Grajewskie Centrum Kultury stanęły na podium.