Wirtualny punkt szczepienia KULTURĄ
EFRR-Hades

Informacje dla kinomanów

UWAGA!

Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do kina. W repertuarze znajdą Państwo filmy skierowane dla widzów w każdym wieku.

Gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku i obrazu, dzięki nowemu projektorowi cyfrowemu, umożliwiającemu emisję filmów wykonanych również w technologii 3D.

Powinniście wiedzieć..., że filmy wgrywane są z dysku, jednak prawie każdy film, aby mógł być wyświetlony potrzebuje dodatkowego pliku, tzw. klucza, otrzymywanego od dystrybutora filmu. Klucz określa termin i czas projekcji filmu, dlatego apelujemy o punktualność.

Kasa biletowa czynna jest zawsze godzinę przed seansem. Istnieje jednak możliwość skorzystania z platformy sprzedaży internetowej  https://biletyna.pl/Grajewo Szybko, bezpiecznie, bez kolejek i straty czasu.

Prowadzimy również przedsprzedaż biletów na seanse weekendowe (kasa czynna w dniach emisji filmów) oraz sprzedaż okularów do projekcji filmów w technologii 3D. Okulary do oglądania filmów 3D są do nabycia w kasie kina, a ich cena  wynosi 3 zł. Co ważne,  jest to wydatek jednorazowy, ponieważ przy ich pomocy można oglądać wszystkie fimy 3D wyświetlane w naszym kinie.

W przypadku filmów cieszących się popularnością wcześniejszy zakup biletu pozwoli uniknąć długich kolejek przed kasą kina i zagwarantuje punktualne rozpoczęcie seansu filmowego.

Chcąc zaoszczędzić na zakupie biletów...... warto skorzystać z karnetów. Szczegółowe zasady ich funkcjonowania określa dołączony poniżej Regulamin.

Bądźcie z nami. Warto.

Regulamin kina

Regulamin karnetów kinowych